Strona Głowna / Aktualności / Zapraszamy do udziału w projekcie MAK – Mazowiecka Akademia Kompetencji

Zapraszamy do udziału w projekcie MAK – Mazowiecka Akademia Kompetencji

Miło nam poinformować, że 1 stycznia 2017 r. rozpoczęliśmy rekrutację do projektu MAK – Mazowiecka Akademia Kompetencji. Zapraszamy do udziału mieszkańców województwa mazowieckiego powyżej 25 roku życia zainteresowanych nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kompetencji cyfrowych oraz językowych, ze szczególnym uwzględnieniem osób w wieku 50+ z terenów wiejskich.

Wartość projektu to 3 237 000 PLN, a wsparciem objętych zostanie w sumie 880 osób.

W ramach projektu oferujemy uczestnictwo w szkoleniach komputerowych dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej (Java SE 8, Microsoft Oracle, Projektowane aplikacji webowych z pomocą HTML5, JavaScript i CSS3 oraz szkolenia „szyte na miarę” tj. przygotowane specjalnie pod Państwa potrzeby szkolenia z zakresu ICT lub z języka angielskiego na poziomie A1 i A2).

Wszystkie szkolenia zakończone będą międzynarodowym certyfikatem.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do odwiedzania strony projektu www.mak.pracodawcyrp.pl. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać kontaktując się z Panią Moniką Jaworską pod adresem mailowym rekutacjamak@pracodawcyrp.pl.

Projekt Pracodawców RP realizowany jest w partnerstwie z Agencją Rozwoju Mazowsza S.A., w ramach regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Newsletter

Udostępnij artykuł